Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Firma

Kdo jsme

Difak s.r.o.

Firma S.O.S. DIFAK, s.r.o. vznikla v roce 1992 jako servisní firma na opravy zahraničních a tuzemských CNC strojů. Zpočátku firmu tvořilo pouze několik pracovníků, kteří vyjížděli na servisní opravy k zákazníkům. Po čase firma získala jisté zkušenosti v oblasti složitějších oprav obráběcích strojů a počala nabízet zákazníkům nejen servis stávajících zařízení, ale i možnost modernizace – zlepšení pohonu a systémů. Postupně jsme přecházeli z menších oprav na větší a větší opravy jak elektročástí strojů, tak i středních oprav mechanických částí obráběcích strojů

.

V současné době se v naší firmě zaměřujeme na vývoj a výrobu nových strojů dle požadavků zákazníka Jednoúčelové stroje.

 

Nyní máme čtyřiceti členný tým pracovníků s odbornou kvalifikací a vzděláním pro provádění složitých oprav numerických obráběcích strojů a pro vývoj celých linek na obrábění dílů včetně manipulátoru a robotů. Stroje u nás rozkreslíme jak z mechanické tak elektrické stránky, vyrobíme, postavíme a naprogramujeme dle požadavků zákazníka. 

 

Další oblasti našeho zájmu jsou modernizace v oblasti výměn pohonů s řídícím systémem u obráběcích strojů. Naši zákazníci s oblibou využívají i náš servis, který je na vysoké  úrovni a se širokou podporou náhradních dílů, kterou stále rozšiřujeme.

 

Naši další prioritou je obrábění přesných dílů na CNC strojích. Jedná se o frézování, vyvrtávaní a soustružení dílů. Provádíme i broušení na bruskách na plocho včetně broušení průměrů a děr. K obrobeným dílům je možno dodat protokol přesnosti z 3D měřidla.

 

Videoprezentace společnosti S.O.S. Difak s.r.o.